„A Brand New Day", druhá skladba z originální zvukové stopy hry BTS WORLD, vyjde 14. června

- Skladba „A Brand New Day" ze zvukové stopy hry BTS WORLD zahrnuje členy skupiny BTS, j-hope a V

- Společnost Netmarble představila interaktivní obsah ze hry BTS WORLD s názvem „Another Story"

OFFICIAL PRESS RELEASE


NEWS PROVIDED BY
Netmarble Corp

LOS ANGELES, 14. června 2019 -- Společnost Netmarble oznámila druhou dostupnou skladbu ze zvukové stopy hry BTS WORLD s názvem „A Brand New Day", která bude k dispozici 14. června od 2:00 tichomořského času (PDT) / 18:00 korejského standardního času (KST).

„A Brand New Day" je elektronická hip-hopová skladba od j-hope a V, která představuje Zaru Larsson, popovou hvězdu nové generace ze Švédska. Píseň složil britský producent hip-hopové elektronické hudby a producent beatů Mura Masou.
Unikátní rytmus a zvuk východoasijské hudební instrumentace Mura Masy nabízí v písni odvážný a harmonický pocit. Korejský tradiční hudební nástroj, podélná flétna daegeum, vede píseň, vyzdvihuje velmi korejský, ale zároveň moderní zvuk, a kombinace východního a západního vokálu vytváří dokonalou harmonii.

Skladba „Dream Glow" vydaná 7. června a nová píseň „A Brand New Day" jsou originální písně vytvořené pro hru BTS WORLD jako svěží, nová hudba, která se shoduje s příběhem hry paralelního prostředí. Úplný originální soundtrack hry BTS WORLD, včetně třetí skladby, která bude představena 21. června, bude vydán 28. června.

S novou písní společnost Netmarble otevírá „Another Story" (Další příběh) hry BTS WORLD, ve kterém se každý člen skupiny BTS objeví prostřednictvím svých oficiálních internetových stránek jako hlavní postava. Dva příběhy členů této kapely RM a Jina byly představeny 10. a 12. června a příběhy dalších členů budou následovat postupně.

Společnost Netmarble také zpřístupnila náhled komunikace prostřednictvím textových zpráv se členy kapely BTS, což je jedna z hlavních interaktivních obsahových komponent hry, a to prostřednictvím webové stránky BTS WORLD. Reakce členů BTS se liší podle odpovědí vybraných hráči. Jejich individuální vlastnosti lze poznat podle toho, jak reagují.

Hra bude vydána celosvětově (vyjma Číny) pro zařízení iOS a Android. Více informací o hře BTS WORLD naleznete na webových stránkách https://btsw.netmarble.com. Nejnovější aktualizace o hře BTS WORLD jsou také k dispozici na sítích Twitter and Instagram.

June 14, 2019 1:00am ET by Netmarble Corp  

,

  Shortlink to this content: http://bit.ly/31yNDQj

SHARE THIS

Latest Press Releases